Alla
1968 Chevrolet Chevelle PRO Street
Pro Street Chevelle kapabel att köra repor på 8 sekunder
1973 Mercedes-Benz 450 SL
Mercedes-Benz 450 SL i klassiska Dallas-färger!
2003 Ford Mustang SVT Cobra
2003 Ford Mustang SVT Cobra i mycket gott skick
2006 Lamborghini Gallardo SE
Numrerad specialutgåva av Lamborghini Gallardo
1997 Ford Mustang Saleen S-281 Cobra
1 av 211 äkta Ford Mustang Saleen S-281 Cobra
1973 Opel Diplomat V8
Ovanlig Opel Diplomat V8 från 1973 med tidskorrekt Tabbert-husvagn från 1977
1989 BMW 325i
BMW 325i M-Tech 2 i gott bruksskick med få ägare och god historik
1973 SAAB 96 V4
SAAB 96 V4, tidigare helrenoverad och i ett fint skick, redo att åter komma ut på vägarna
Vad våra kunder säger
Hög service med hjälp att utforma annonsen. Trodde aldrig att det skulle gå så smidigt. Stort beröm och kommer rekommendera Bidders Highway till alla.
Micke N 28 apr 07:36 -
Rak och snabb kommunikation.En vilja att förhandla och lösa affären på bästa sätt.
JAN MARTIN GREGER LUNDHOLM 24 apr 07:24 -
Bra upplägg och Affären Bra uppgörelse ang dealen 🫶👍
Anders Rye 22 apr 20:15
Missa aldrig en bil med vårt nyhetsbrev
Få löpande koll på nya och spännande objekt hos oss.
- Today is a huge day for us! We’ve hit 300 sold cars & motorcycles 🎉 This is a big milestone for the team at BH. April has also been our best month ever and we are so insanely excited to show you...997 Carrera 4S Cabriolet 👌 Up for auction now!Closing in under 2 hours on auction! Dodge Viper SRT-10, a modern beast with roots in the legendary AC Cobra 🇺🇸Our 3 most recently sold cars are all colorful and truly spectacular 👌Some cinematic shots from @custom_motor_show 2024 ✌️